برای تجربه شگفتی آماده هستید ؟

همه آنچه برای شروع تپینگ نیاز دارید را اینجا برایتان گردآوری کرده ایم تا با کوتاهترین و گویاترین روش با معجزه ی سر انگشتانتان آشنا شوید. اگر از جایی که در زندگیتان هستید احساس رضایت می کنید، به خواندن ادامه مطالب نیازی ندارید.

خدمات 1

فایلهای صوتی اختصاصی

به هر دلیلی که تپینگ را برای کمک به خودتان و حل مشکلاتتان انتخاب کرده اید حتما میدانید که تمرین و تکرار مداوم و آوردن تپینگ به زندگی روزمره تان میتواند شما را سریعتر و راحت تر به خواسته نهایی تان برساند. حالا بنابه در خواست مکرر شما سرویس جدیدی را در نظر گرفته ایم !
که طبق نیاز بتوانید اودیوی اختصاصی و متناسب با موضوع شما را بسازیم تا با تکرار و انجام آن به صورت روزانه اختصاصاً روی مشکل خودتان کار کنید.

فایل های صوتی اختصاصی
مشاوره حضوری

مشاوره حضوری

در جلسات خصوصی همه تلاشمان را میکنیم تا هرآنچه که آزارتان میدهد و در زندگی تان اختلال ایجاد کرده است را ریشه یابی و درمان کنیم.مزیت این جلسات خصوصی در آن است که میتوانید بصورت عمیق مساله تان را ریشه یابی و درمان کنید ونتایج سریعتر بسیار ماندگار را تجربه کنید. جهت استفاده از این خدمات لطفا فرم ثبت سفارش را پر کنید و خدمات مشاوره حضوری را انتخاب کنند تا ما با شما تماس بگیریم و روز و ساعت حضور شما را با شما هماهنگ کنیم.

مشاوره آنلاین/تلفنی

اگر ساكن انگلستان نيستيد و به كمك و مشاوره نياز داريد . نگران نباشيد ، در هرجاي دنيا و ايران كه باشيد ميتوانيد از سرويس تراپی و مشاوره تلفني ما استفاده كنيد . تنها لازم است به اينترنت دسترسي داشته باشيد.از طریق گزینه زیر وارد صفحه رزرو شوید و زمان و روز دلخواهتان را انتخاب کنید و نوبت مشاوره تان را رزرو کنید.

مشاوره خصوصی آنلاین/تلفنی
رویدادها وکارگاه های آموزشی

رویدادها و کارگاه های آموزشی

برای گذر از بحرانهای سخت زندگیتان,چالشهای محل کار و یا بیماریهای جسمی تان از چه ابزارکمکی ای استفاده میکنید؟
آیا جعبه ابزارشما بروز, مجهز و کامل است یا اینکه تنها یک جعبه ابزار قدیمی,زنگ زده و ابتدایی برای حل مشکلاتتان دارید؟
درکارگاههای آموزشی و مقدماتی تپینگ یاد خواهید گرفت که چطور جعبه ابزارتان را با به روزترین,قدرتمندترین و اثرگذارترین ابزار دنیای علم معاصر مجهز کنید و بصورت روزمره از ساده ترین تا پیچیده ترین بحرانهایتان به سلامت گذر کنید.