لوگو تغییر دو200

به دوره فانوس خوش آمدید

دوره آنلاین فانوس

دوره فانوس بصورت آنلاین برگزار می‌شود و همگی شما عزیزان قادرید تا به راحتی در این دوره بینظیر ثبت نام نمایید.

برگزاری هفتگی

دوره فانوس بصورت هفتگی برگزار می‌شود پس شما عزیزان به راحتی قادرید تا بهترین زمان را جهت ثبت نام انتخاب نمایید.

افراد بیشتر؛ تجربیات بیشتر

در این دوره بسیاری از افراد و متخصصان حضور دارند که همین مورد میزان تجربه ای که در این دوره وجود دارد را افرایش میدهد.

ثبت نام رایگان

شما عزیزان قادرید به واسطه اجرای یک سری از قوانین مربوط به این دوره که به آن میپردازیم، فانوس را رایگان ثبت نام نمایید.

تپینگ در هر جلسه

در هر جلسه از این دوره بینظیر یک دوره تپینگ را برای شما تدارک دیده‌ایم تا در همان جلسه نتیجه موردنظر را دریافت کنید.

محتوا محور

دوره فانوس بر اساس مشکلات و معضل های شرکت کنندگان تنظیم می‌گردد که همین امر موجب بازدهی بیشتر این دوره شده.

مهارت های زندگی بهتر با EFT

در دوره فانوس

با شرکت در دوره رایگان فانوس، شما هم تجربه زندگی سرشار از
آرامش و احساس خوشبختی را تنها با استفاده از تکنیک تپینگ داشته باشید.

اگر دنبال گذر از گذشته و مشکلاتش هستید !!
اگر به دنبال رسیدن به سلامت روان در زندگی خود هستید !!

دوره فانوس در واقع یک دوره بسیار کاربردی و مفید برای شما عزیزان می‌باشد که می‌توانید توسط آن، مهارت های زندگی بهتر را با تکنیک تپینگ آموزش ببینید. در این دوره ما قصد داریم تا شما را به نهایت سلامت روان رسانده و همراه شما عزیزان در روزهای سخت و بحرانی در زندگی تان باشیم.

فانوس اومده که چراغ راهتون باشه
و شمارو از همه‌ این دغدغه‌ها گذر بده !!

اگر دلتون می‌خواد آرامش و شادی رو حتی با وجود دغدغه‌ها و مشکلات فراوان تجربه کنید؛ و یا اگر دوست دارید برای روزهای سخت و بحران یا مسائل روزمره تون راهکار داشته باشید.

دوره رایگان فانوس امروز اینجا در اختیار شما عزیزان قرار گرفته شده است تا چراغ راهتان در مسیر عبور از نگرانی‌ها و دغدغه های زندگی بشود و شما را در مسیر موفقیت همراهی کند. با فانوس شما عزیزان حتی می‌توانید به نسخه بهتر و قویتری نسبت به حالتان تبدیل شوید.

پلن موردنظر خودرا انتخاب نمایید

شما عزیزان قادرید تا از طریق پلن های ذیل، پلن موردنظر خود را جهت ثبت نام در دوره فانوس انتخاب نمایید.

ثبت نام ماهانه

تومان ۸۰۰
 • بصورت ماهانه ثبت نام کنید
 • از طریق دکمه ذیل اقدام به خرید دوره نمایید

ثبت نام رایگان

رایگان
 • بصورت رایگان ثبت نام کنید
 • از طریق دکمه ذیل اقدام به خرید دوره نمایید

ثبت نام هفتگی

تومان ۲۵۰
 • بصورت هفتگی ثبت نام کنید
 • از طریق دکمه ذیل اقدام به خرید دوره نمایید

13 پاسخ

 1. سلام و بسیار ممنونم از خانم بختیاری و تیمشون که برای برگزاری این ذوره زحمت می کشند. فانوس واقعا فانوسی است بسوی مسایل ریشه ای ما که سالهاست همینجوری مانده. من به نوبه خودم بسیار ممنونم و سپاسگزار بابت برگزاری این دوره گرانبها.

 2. سلام دوره فانوس خییلی عالی بود من مدتها با مسائل و ترسهایی روبرو بودم ک ب لطف خانم بختیاری باعث شد اون صداهای اضافه درونم خاموش بشه وندای الهی درونم بشنوم و بتونم تصمیم درست بگیرم واقعا این اتفاق اشنایی با دوره لطف خدا بود ممنونم از خانم بختیاری عزیزم

 3. سلام بسیار سپاسگزارم از خانم بختیاری برای این دوره بسیار خوب و بجا که واقعا فانوسی بود برای مسائل پنهانی ما که در زیر لایه های ذهن پنهان شده اند بسیار ممنون و سپاسگزارم واز خانم بختیاری و تیم زحمتکششون نهایت تشکر را دارم

 4. درود به خانم بختیاری و گروه پشتیبان
  بی نهایت خوشحالم از اینکه با شما آشنا شدم، و بی نهایت سپاسگزارم بابت برگزاری دوره فانوس که خیلی راهگشا و بسیار جامع بود همونطور به خودتون هم گفتم خیلی شسته و رفته و با نظم گردآوری شده بود بهترینها نصیب وجودتون باشه بی نظیر بود برای من و برای همه افرادی که در این دوره در کنار شما بودیم عاشقتونم❤️

 5. سلام من در دوره فانوس شرکت کردم و کلی حال خوب دریافت کردم من غول درونم خیلی قویه وحتی منو از تپ کردن هم منع میکنه ولی در حال حاضر دارم سعی میکنم که در برابرش مقاومت کنم اومیدوارم که بتونم ولی بودن در این دوره خیلی چراهای ذهنم رو جواب داد وخیلی شفاف تر شد وتا حدی الان میدونم گره کارم کجاست ممنونم از سخاوتمندی لیلی جان در آموزش های خوبشون ?

 6. ممنون از لیلی عزیز برای این دوره…توی این دوره با مبحث خودتخریبی که خیلی مناسب انتخابش کردین .برای من خیلی کاربرد داشت و فهمیدم خودم مانع خودم بودم .و با تمرین ها و تپینگای که انجام دادیم سر کلاس بسیاری از موانع من برداشته شد..ممنونم …

 7. سلام.خانم بختیاری قدران زحمات شما وتیم تون برای برگزاری دوره فانوس هستم همانطور که شما سخاوتمندانه تجربیات وعلمتون را دراختیار دیگران میگذارید قطعا بازخورد خوبش را در زندگیتون میبینید.امیدوارم همیشه سلامت وشاد وموفق باشید.

 8. سلام
  حضور در کلاس لیلی عزیز و آموختن از ایشون برای من افتخار بزرگی بود، ضمن اینکه نکات ارزنده ای یاد گرفتم مطالب این دوره باعث شد متوجه بشم که همه ما در سطحی این خودتخریب گری رو داریم و من تنها نیستم و همین موضوع باعث شد دست از تخریب و سرزنش خودم بردارم و بیشتر به پذیرش خودم بپردازم.

 9. درود و سپاس از لیلی عزیز و دوست داشتنی برای همه مهر و عشقی که بی دریغ هدیه کردن به من و خیلیای دیگه،دوره فانوس واقعن اسمش گویایِ تمامیتش هست.برای من خیلی هم به موقع بود اینکه بفهمم خیلی ضعیفم ولی در عین حال باآموزه هایی که لیلی عزیز دراختیارم گذاشتن پذیرش و بودن در مسیر بهبود روز به روز برام فراهم شد.
  خب من تو شرایط مالی مساعدی هم نیستم و این که دوره رایگان بود بی نهایت خوشحالم کرد?
  آمین که بتونم این عشقی که لیلی عزیز به وجودم هدیه کرد من هم انتقالش بدَم.??

 10. سلام دوره فانوس عالی بود، محتوای کاربردی و مدرس کاربلد ، از خانم بختیاری و همه همکارانشون واقعا بابت برگزاری این دوره ممنونم ❤

  1. بسیاربسیار سپاسگزارم از لیلی جان استاد عزیزم به خاطر این دوره عالی که پرازاگاهی بود و راه حل های عالی که ارائه دادن???یک انسان به تمام معنا هستین?

 11. من بسیار از استاد لیلی بختیاری نهایت تشکر رو دارم که تمامی وقتشون رو صرف روشن و هموار کردن مسیر انسانهایی می کنند که برای حرکت، برای به جلو رفتن، برای عشق به خود، بخشیدن خود و یادگیری لذت بردن از تمامی لحظات زندگی و حس خوب داشتن نیاز به همراهی دلسوز و حامی دارن و ایشون همون همراه روشنگر و قابل اطمینان در تمامی معضلات زندگی ما میتونن باشن.
  کلاسهای فانوس، دقیقا در سخت ترین شرایط زندگی به کمک ما میاد و ما را متوجه موانعی میکند که خودمون سر راه خودمون سد می کنیم و خیلی عملی به ما یاد میده که چطوری سدها رو بشکونیم و با انرژی و با درک و آگاهی بالا به جلو حرکت کنیم. من مدیون زحمات ایشون هستم و در طول چند سالی که در کلاسهای ایشون و اخیرا در فانوس شرکت داشتم بسیار متفاوت از سالهای پر از ضعف و ناتوانی گذشته، زندگی لذتبخش و پر از فعالیتی رو تجربه میکنم.
  سپاسگزارم، استادِ جان و به همه توصیه میکنم، اگه زندگی بهتر و متفاوتی رو انتظار می کشید از تپینگ غافل نشید.

 12. این دوره برای من بسیار مفید ولذت بخش بود درکنار دوستان یاد گرفتم
  خانم بختیاری عزیز سپاس بابت تمام آموخته هایم پایدار وموفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.