کاهش وزن و تناسب اندام

کاهش وزن و تناسب اندام

کاهش وزن و تناسب اندام تپینگ

در موضوع کاهش وزن و تناسب اندام با تپینگ اولین و قابل اهمیت ترین فاکتور کشف وشناخت لایه های زیرین و ناخودآگاه آن است که به صورت پنهان باعث بالاتر رفتن وزن و پایین آوردن اعتماد به نفس میشود.

امروزه بیشتر رژیم های غذایی و برنامه های ورزشی مستقیما به سراغ راهکاری برای حل مشکل به صورت فیزیکی میروند. بدون آنکه توجهی به دلایل ایجاد مشکل داشته باشند. اما در مسئله کاهش وزن و تناسب اندام ، عدم توجه به لایه های زیرین آن، به مانند آن است که روی یک عفونت عمیق فقط چسب زخم زده شود و انتظار درمان قطعی از آن داشته باشیم که طبیعتاً نمیتوان انتظار نتایج ماندگار و رضایت بخش از آن داشت.

چالش اصلی در کاهش وزن و تناسب اندام از نظر ما، صرفاً کم کردن وزن نیست، بلکه این روشِ اشتباه ست که عموما فقط بر روی رژیم غذایی و ورزش متمرکز می شود و متاسفانه به سادگی, کلید اصلی این پروسه که نقش الگو های ذهنی و ناخودآگاه فرد است کاملاً از قلم می افتد.

 براي كاهش وزن به چه مسايل ديگري بايد توجه داشت؟

برای گرفتن نتیجه واقعی و اصولیدر این زمینه لازم است که تمام مسائلی که درلایه های زیرین مشکل اضافه وزن وجود دارد مثل: احساسات عمیق درونی، الگوها، باورها و آسیبهای روحی در گذشته و … که نهایتا به اضافه وزن ختم شده است را اول از هر چیزی هدف قرار دهید!

پژوهش های بزرگ و معتبر دنیا در مورد کاهش وزن و تناسب اندام اثبات می کند که به محض آنکه توانستید به کمک تپینگ کشف کنید که دقیقا دلایل پنهان اضافه وزن و یا کم نشدن آن چیست، می توان به راحتی و با تپ کردن تمام آن ریشه ها را پاکسازی و از بین برد و نهایتا به نتیجه دلخواه فرد با اطمینان و ماندگاری بیشتر رسید.

کاهش وزن و تناسب اندام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.