چطور شروع کنیم ؟

برای آشنایی کامل با نقاط تپینگ میتوانید ویدئوی زیر را ببینید

چرا باید تپینگ را در زندگی روزمره ام استفاده کنم؟

اگر شما هم این احساس برایتان آشناست و مدتهاست که حس می کنید در بن بست نا خوشنودی، بیماری و یا اضطراب گیر کرده اید و میان انواع درمانها و روش های مکملی که  جز هزینه های گزاف برایتان نتیجه یی نداشته است سرگردان مانده اید و حالا تصور آرامش و موفقیت برایتان تنها یک رویای دور از دسترس است، اگر در گذر از رنج های گذشته ناموفق بوده اید و همچنان در گذشته مانده اید مطمئنم که حالا دنبال راهی برای یک تسکین ساده و کمی آرام گرفتن می گردید تا بتوانید آرامش و رضایت درونی را به زندگی روزمره تان بیاورید.

در این صورت حتماً این صفحه را تا انتها بخوانید.

در جوامع مدرن امروزی میلیونها انسان در سراسر دنیا، غرق در مشکلات روحی، اضطراب و افسردگی و یا دردهای مداوم روزگار می گذرانند و با وجود تلاشهای بسیار همچنان نمیدانند که چطور می توانند شرایط بهتر و رضایتمندی بیشتری را تجربه کنند و به سبک زندگی ای که همیشه خواسته اند نزدیکتر شوند. به عبارتی انسان امروز به سبک زندگی شلوغ و پر دغدغه و گیر کردن در این چرخه ی نادرست عادت کرده اند.عادت به یک زندگی پر از درماندگی خاموش!

اگر  جملات بالا شرح حال زندگی اینروزهای شماست، می توانید باورکنید که راهکار گمشده تان در دستانتان است.

تپینگ دقیقا همان ابزاریست که به آن نیاز دارید!

روزانه

هرکس برای خودش به راحتی میتواند به صورت روزانه انجامش دهد.

سادگی

پروسه آن بسیار ساده است و برای همگان قابل اجراست

با دست خالی

به هیچ ابزار یا تجهیزات خاصی نیاز ندارد

تاثیر فوری

آدمهای بسیاری در سراسر دنیا از این روش نتایج سریع و فوق العاده میگیرند.

ماندگاری

وقتی وارد زندگی روزمره شود و بصورت منظم انجام شود نتایج بلند مدت و حتی دایمی را میتواند ایجاد کند.

شاه کلید

از این روش میتوان روی طیف وسیعی از مشکلات مختلف کار کرد.

برای شروع تنها کافیست نقاط تپینگ را بشناسید و در برنامه روزانه تان آن را بگنجانید. و در کمتر از چند روز متوجه تغییر در سطح انرژی و حال روحی یا بهبودی در میزان درد در بدنتان خواهید شد!

معرفی نقاط در تپینگ (ضربه درمانی)

نکات مهم در نحوه ی ضربه زدن:

  • در ضربه زدن به نقاط لازم است که بسیار ملایم اما مستحکم و منسجم ضربه بزنید. شبیه زمانی که روی میز ضرب می گیرید یا برای تست هندوانه روی آن ضربه می زنید.
  • از هر چهار انگشت (یا دو انگشت اشاره و انگشت میانی) میتوانید در ضربه زدن استفاده کنید.

معمولا در نقاطی که بزرگتر هستند مثل قفسه سینه، زیر بغل و روی سر از چهار انگشت استفاده می شود و در نقاط حساس و ظریف مثل کناره چشم و زیر چشم از دو انگشت در ضربه زدن استفاده میشود.

  • با سر انگشتانتان ضربه بزنید نه با ناخن هایتان. خصوصا اگر ناخن های بلندی دارید در طولانی مدت میتواند در پوست شما آسیب و یا خراش ایجاد کند.

با توجه به اینکه مریدین ها بصورت متقارن در هر دو طرف بدن وجود دارد مهم نیست که به کدام سمت ضربه زده شود. یعنی شما میتوانید فقط به یک طرف (به سمت راست و یا چپ) و یا حتی به هر دو طرف بصورت همزمان ضربه بزنید.