والدین و کودکان

والدین و کودکان

پدر و مادرها اغلب می پرسند که چطور میتوانند از تپینگ برای کودکانشان استفاده کنند و برای استرس یا مشکلات فرزندانشان کاری بکنند.

این روزها برای والدین و کودکان تکنیک ها و روشهای تمرین تمرکز و آرامش در مدارس دنیا بسیار پرطرفدار شده است و به تازگی تپینگ هم به مدارس آمریکا و انگلستان راه باز کرده است.

بزرگترین مزیت تپینگ برای کودکان سرعت تاثیر گذاری در کودکان و همینطور ساده و عملی بودن آن است که والدین به سادگی میتوانند حتا در قالب بازی بر روی کودک اجرا کنند.

همچنین در کاربا کودکان میتوان بصورت مستقیم روی خودشان یا روی عروسک مورد علاقه شان تپ کرد!

تپینگ برای والدین و کودکان در موضوعات مختلف از جمله ترس ها، بدخوابی، استرس و اضطراب بیشترین نتایج را تا به امروز داشته است.

در زیر لیستی از جملات پیشنهادی ام برای کار با کودکانتان تهیه کرده ام تا بتوانید کارتان را از همین لحظه آغاز کنید این جملات ساده  که درحین تپینگ میتوانید با فرزندتان تکرار کنید بارها برای کودکان تحت درمان ما شگفتی خلق کرده است. نتایج سریع و فوق العاده ای که هر بار غافلگیرمان کرده است گواه بر این مدعاست که کودکان بیش از هرگروه دیگری آماده و مستعد تغییر اند و برای تجربه ی حال خوب نه مقاومت میکنند و نه اما و اگری دارند.

والدین و کودکان

 

لیستی از عبارات تاکیدی برای تپینگ کودکان:

با اینکه میترسم اما میدونم که امنم و مامان / بابا مراقبم هستند!

۱- با اینکه اشتباه کردم اما اشتباه کردن هیچ اشکالی نداره من هنوز هم دختر/پسر خوبی هستم.

۲- من از اشتباهاتم چیزهای جدید یاد میگیرم.

۳- من مهربان و قوی ام.

۴- میتونم انجامش بدم.

۵- من شجاعم.

۶- من آرامم.

۷- من فوق العاده ام.

۸- من عالی ام و مامان و بابا همیشه دوستم دارند.

و البته که با خلاقیت والدین و کودکان این جملات میتوانند بیشتر و کاملتر شوند.

با افتخار و هیجان فراوان به زودی اولین کتاب کودک از مجموعه ذهن آرام برای آموزش قدم به قدم تپینگ به کودکان در ایران منتشر میشود و به همراه آن فایلهای صوتی مخصوص والدین را برای شما پدر و مادرهای دلسوز و همراه در نظر گرفته ایم!

منتظر خبرهای بیشتر ما در زمینه تپینگ کودکان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.