موفقیت در کسب و کار

موفقیت در کسب و کار

موفقیت و رضایت در کسب و کار  یکی از آن محدوده هایی است که برای بسیاری از افراد بزرگترین چالش زندگیشان محسوب میشود.

یکی از مهم ترین بخشهای حیطه ی موفقیت در کسب و کار، به پول، سطح درآمد و ثروت مربوط است و عدم رضایت افراد در مسائل مالی مستقیماً بر روی میزان احساس رضایت و موفقیت در کسب و کار شان تاثیر دارد.

طبق مطالعات انجام شده عموما دو دلیل بسیار عمده برای کشمکش شدید افراد با پول وجود دارد.

اولین مانع برای موفقیت در کسب و کار باورهای محدود اقتصادی این افراد است که بصورت ناخودآگاه مانع آن ها از رسیدن به خواسته هایشان میشود.

ممکن است بارها شنیده باشید که برای تغییر الگوهای درآمدی تان باید به درونتان سفر کنید و اول الگوهای درونی تان را عوض کنید و احتمالا با همین تفکر، دوره ها,کلاسها و کتابهای متعددی را هم امتحان کرده اید تا بتوانید باورهای ناخودآگاهتان را عوض کنید. کاری که شاید خود من هم بارها انجامش دادم. اما مشکل اینجاست که چطور میتوان تمام دوره ها و آموزش های تئوری را بصورت عملی پیاده کرد!

موفقیت در کسب و کار

 البته برای من و میلیونها آدم دیگر در دنیا بعد از امتحان کردن روشهای مختلف، تپینگ بهترین و سریعترین روشی است که توانسته باورهای عمیق و ناخودآگاه را شناسایی کند.

واقعیت موفقیت در کسب و کار آن است که تپینگ به طرز ناباورانه یی توانسته تروماها و زخمهای عمیق درونی و باورهای ناخودآگاه قدیمی آدمهای بیشماری را عوض کند. حالا ممکن است از خودتان بپرسید آیا من هم موانع ذهنی یا باورهای محدودی در مورد پول دارم؟

برای فهمیدنش تنها, کافیست از خودتان بپرسید (آیا به اندازه یی که دلم میخواهد یا / باید درآمد دارم؟)

اگر پاسختان منفی است و از شرایط مالی تان ناراضی هستید پس حتما موانع ذهنی مالی پنهانی را در ناخودآگاهتان دارید.

به شرایط مالی تان نگاهی بیندازید.اگر موفقیت در کسب و کار شما مدام مشکلاتی دارد، یا درآمدتان رشد نمی کند و درجا می زنید. پس حتما موانع و باورهای ذهنی ناخودآگاهی دارید که راهتان را سد کرده است و به هیچ وجه قصد ندارند به شما اجازه جلوتر رفتن بدهند.

باورها و الگوهایی که مثل یک چرخه تکرار میشوند. مهم نیست شما چه شغلی دارید، حتی هر بار که کسب و کار جدیدی را شروع میکنید؛مهم نیست چقدر در حرفه تان متخصص هستید, الگوی شکست همواره در زندگیتان تکرار میشود.

پس از (باورهای محدود ذهنی) عامل مهم دوم، در کشمکش های مالی (استرس) شناخته شده است.

تعجب نکنید. استرس در موفقیت در کسب و کار میتواند در انواع مختلفی ظاهر شود. مثل ترس، اضطراب، بی خوابی، به تعویق انداختن کارها و .. و صد البته که یکی از بخشهای بروز استرس شرایط مالی و اقتصادی است.

موفقیت در کسب و کار

در شرایط استرس زا,وقتی که مضطرب هستیم دقیقا زمانی که بیشتر از هر وقتی به یاری و هوشمندی مغزمان نیاز داریم، بخش بزرگی از مغز بطور کامل خاموش میشود و از دسترس خارج میشود!

در نتیجه موفقیت در کسب و کار زمانی که به شرایط سخت مالی یا استرسهای مالی تان فکر می کنید. قسمت خلاقانه مغز بطور خودکار روی وضعیت آفلاین می رود وقتی مغز در این وضعیت قرار میگیرد مستعد خطاهای مالی بسیار خطرناکی میشود و امکان حل مشکل تقریبا به صفر میرسد.

حالا در ذهن آرام با تپینگ هدفمان این است راهی را که خود ما و بسیاری از مراجعین مان با موفقیت در کسب و کار طی کرده اند و ناباورانه  و شگفت انگیز توانسته اند شرایط مالی شان را در زمان کوتاهی به سادگی و فقط به کمک تپینگ بهبود بخشند را بطور گسترده در اختیار همه فارسی زبانان دنیا قرار دهیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در تماس باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.