معجزه ی سر انگشتان مان(ضربه درمانی) و آغاز اتفاقی بنام شفا یافتگی

معجزه ی سر انگشتانمان(ضربه درمانی) و آغاز اتفاقی بنام شفا یافتگی

ایی اف تی (تپینگ) یا ضربه درمانی چیست؟

ایی اف تی (تپینگ) که در زبان فارسی به نام “ضربه درمانی” شناخته شده، تکنیکی است که معمولاً در مواقعی که هیچ گونه درمان دیگری کارگر نمی‌‌افتد پا به میدان می‌گذارد.

ضربه درمانی تکنیکی که بر پایه ی طبّ سوزنی چینی‌ ابداع شده است و امروزه بنام انقلابی در دنیای علوم پزشکی و روانشناسی محسوب میشود. محققان ضربه درمانی را به هوای تازه‌ای تشبیه میکنند که در حین درمان به سیستم عصبی بدن بیمار دمیده شده و آغازگر اتفاقی‌ به نام شفا یافتگی میشود.

در این مقاله در ابتدا به معرفی تپینگ میپردازیم و در آینده شیوه کارکرد و نحوه استفاده از آن را به طور ابتدایی به شما همراهان عزیز آموزش خواهیم داد.

در طبّ سوزنی به طور اولیه روی نقاط مشخصی‌ از بدن که مجراهای اصلی‌ انرژی هستند سوزن وارد میکنند ، تا انرژی های بسته شده را وادار به تحرک کنند. حالا تپینگ هم با وام گرفتن از همین سیستم و تلفیق آن با روانشناسی‌ مدرن,توانسته شگفتی جدیدی از قدرت بدن انسان را به نمایش بگذارد. تفاوت اساسی این تکنیک با طب سوزنی در آن است که بجای استفاده کردن از سوزن, تنها با (ضربه درمانی) ضربه زدن به نقاط مشخصی کار میکند.

امروزه و با ماشینی شدن جوامع مدرن, اختلال اضطراب و افسردگی و انواع بیماریها به طرز عجیبی رو به افزایش است.

معجزه ی سر انگشتان مان(ضربه درمانی) و آغاز اتفاقی بنام شفا یافتگی

آدمهای بیشماری که نمی‌دانند چطور شاد باشند؟

چگونه به آرزوهایشان برسند؟

کسانی که که در میانه زندگیشان گیر کرده اند و بیماریهای مزمن و یا حوادث و اتفاقات در گذشته, سبک زندگی‌ امروزشان را تعیین میکند و خود هیچ تسلطی بر انتخابها یا روند زندگیشان ندارند,در نتیجه احساس پوچی و بیهودگی درونی شاید از نشانه های همین اختلال در زندگیشان است.

 معمولا همراه با این مشکلات قرص‌ها و داروها وارد زندگی‌ انسان ها میشود. داروها و مُسکن‌هایی که ظاهراً برای از بین بردن دردها و یا به امید اینکه خواب شب بهتری را به ارمغان بیاورند و یا اضطراب را کاهش دهند تجویز میشوند.

اما در بیشتر مواقع،متاسفانه این داروها چندان نتیجه بخش نیست و یا تنها میتواند بطور موقت درد یا مشکل را تسکین دهد.

قرن هاست که انسان در پی‌ آرامش حقیقی‌ میگردد و گاه به دست آوردن همین کلمه پنج حرفی‌ کاری نشدنی‌ و غیر ممکن به نظر می‌رسد. آرامشی که مثل یک ماهی‌ چابک از میان دستانمان مدام سر می‌خورد و در دست گرفتنش‌ گاهی سخت‌ترین کار دنیا میشود.
اما خوشبختانه همه ی این ناممکن‌ها با تکنیک ساده ای‌ به نام تپینگ (ضربه درمانی) از ممکن هم ممکن تر شده است.تنها لازم است که یاد بگیرید که با بدن و سیستم عصبی خودتان ارتباط برقرار کنید. وقتی‌ سیم ارتباطی‌ تان به سیستم عصبی و ذهنتان وصل شود و ارتباط برقرار شود،به سادگی‌ میتوانید سلامتی‌ جسم و روحتان را در دست بگیرید.

میدانم که در این لحظه شاید این کار پیچیده ترین و غیرممکن ترین اتفاق به نظرتان برسد, اما خبر خوش این است که امروزه برقراری این ارتباط با تپینگ, آسان سریع و حتا بی هزینه است.
ضربه درمانی (تپینگ) در معتبرترین کلینیک های بالینی دنیا بارها و بارها مورد آزمایش قرار گرفته و توانسته گره از درمان بیماریهای پیچیده ای که هنوز دلیل ایجاد آنها بر دانشمندان روشن نیست باز کند.

اگر شما هم همانند میلیونها انسان دیگر بر روی این کره خاکی با نگرانیهای بی پایان یا دردهای مزمن دست و پنجه نرم میکنید و یا از حل مشکلتان نا امید شده اید, بهتان توصیه میکنم پنجره جدیدی از امید روبرویتان باز شده است, تنها کافیست که ین اپنجره را باز کنید.

در مقاله های بعدی همراهمان باشید که به معرفی این نقاط معجزه گر و نحوه کارکرد آن در بدن,خواهیم پرداخت.

                                                                                                                                                                                                     مراقب خودتون و روحتون باشید

                                                                                                                                                                                                             لیــــلی بختیاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.