شرایط و ضوابط وب سایت EFT by lili

کاربر و مشتری گرامی؛ از اینکه  فروشگاه اینترنتی    Eft by Lili  را برای محصولات و خدمات مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. وب سایت Eft by Lili تمام تلاش خود را به کار خواهد برد تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزند.

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی Eft by Lili  و کاربران، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.

قوانین و مقررات استفاده از خدمات و محصولات فروشگاه اینترنتی   Eft by Lili 

قوانین ثبت سفارش وخرید محصول:

قوانین کپی رایت

استفاده غیرتجاری *از مقالات و محتویات  رایگان سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی

شما به عنوان خریدار، متعهد میشوید که مالکیت معنوی تمام محصولات را رعایت نموده و محصولات دریافتی را در اختیار دیگران قرار ندهید

ارتباطات الکترونیکی

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

از اینکه به حقوق مولف احترام می گذارید و دانلود غیرمجاز و محصولات قابل خریداری را در شبکه های اجتماعی و یا بصورت عمومی با دیگران به اشتراک نمی گذارید سپاسگزاریم.

همراهی و حمایت شما کاربر گرامی , ما را نسبت به ساخت و تولید محتوای با کیفیت و بهینه سازی محصولات و خدماتمان مشتاق تر و متعهد تر می کند.