درباره من

لیلی بختیاری

من لیلی بختیاری روان درمان، تپینگ تراپیست، کوچ بین المللی و عضو رسمی موسسه جهانی AAMET  هستم.همچنین افتخار این را دارم که اولین تراپیست فارسی زبان، در رشته نوین MBIR* باشم.

اگر چه که تپینگ کاربردهای بسیار گسترده ای دارد و در زمینه های مختلف بسیار موثر عمل می کند اما حیطه ی تخصصی من بر روی تروماها, آسیبهای اجتماعی و روحی و روانی (PTSD) و درمان و کنترل بیماریهای مزمن متمرکز است، من به آنها که در میانه ی رنج بیماریها یا چاله ی عمیق آسیبهای درونشان گیر افتاده اند، مهارت روبرویی، کنترل، درمان و شفای رنج هایشان را آموزش میدهم.

MBIR  شاخه ای نوظهور و پیشرفته تر از تپینگ (EFT) است که ترکیبی از ذهن آگاهی (مایند فول نس) و ضربه درمانی است بر پایه ی الگوهای ذهنی گذشته.

سوابق و مدارک

با تجربه ای ارزشمند در کنار شما هستیم

AAMET

تپینگ تراپیست ثبت شده و عضو موسسه ی جهانی تپینگ AAMET
تپینگ تراپیست ثبت شده و عضو رسمی موسسه جهانی تپینگ AAMET

MBIR

درمانگر معتبر MBIR از موسسه ی انگلستان Life Beyond Limits

Life Beyond Limits

تپینگ ترینر و دستیار آموزش در موسسه ی انگلستان Life Beyond Limits

آکادمی نیک اورتنر

دانش آموخته در آکادمی نیک اورتنر
(The Tapping Soloution)
در شاخه موفقیت و رضایت در کسب و کار

کنفرانس زنان موفق

سخنران مهمان در کنفرانس زنان موفق کارآفرین - دسامبر 2017 - چستر انگلستان

PTSD

متخصص در زیر شاخه های (PTSD) آسیبهای اجتماعی
آسیبهای روانی در کودکی - درمان اضطراب و بیماری و دردهای مزمن

کوچ فردی

کوچ فردی و مدرس مهارت های زندگی در بیش از 70 عنوان و دوره آموزشی

6هفته شفابخش با تپینگ

طراح دوره جامع ( 6هفته شفابخش با تپینگ – مخصوص بیماریهای مزمن و بیماریهای خود ایمن) - انگلستان

ذهن درمانی

طراح دوره ی جامع ( ذهن درمانی بر پایه ی مهندسی ذهن) انگلستان

درباره ما

مجموعه ما با عنوان “ذهن آرام با تپینگ” از سال ۲۰۱۴ بطور رسمی کار خود را با برگزاری سمینار در انگلستان آغاز کرد و از آن پس برگزاری دوره های حضوری را بصورت منظم و هفتگی در برنامه خود داشته است . از سال ۲۰۱۶ بصورت گسترده در ایران,اروپا,کانادا و انگلستان هم دوره ها و مشاوره های آنلاین را راه اندازی کردیم که تا به امروز بخش مهمی از خدمات مجموعه مارا تشکیل میدهد.

در این مسیر همواره کوشیده ایم تا خدمات مان را با سرویس دقیق و کم نقصی به همه ی فارسی زبانان دنیا ارایه دهیم و با ایمان و اشتیاق در چالشهای سخت زندگیتان کنارتان باشیم.

چشم انداز

ما به تغییر الگوهای ذهنی و رشد درونی به منظور رسیدن به تغییرات بزرگتر در دنیای بیرون معتقدیم و سالهاست که این تغییر و جوانه زدن از درون به بیرون را با همه ی وجود زندگی میکنیم و درس میدهیم. ما می خواهیم در این مسیر تا ابتدای سال ۱۴۰۰ حداقل به یک میلیون از هموطنان خود کمک کنیم تا زندگی بهتری را تجربه کنند .

ماموریت

ثمره این ایمان قلبی و اعتقادم به تغییر به کمک( تپینگ ), درمان و رهایی خودم از تله ی دردهای مزمن و اختلال اضطراب در سالهای گذشته بوده است. و حالا با افتخار کاشتن دانه ی آرامش و جوانه ی سلامت روح و روان را برای تمام مراجعین و مخاطبین و دانشجویانم هر روز تجربه می کنم ! و به آنها که در میانه ی رنج بیماریها یا چاله ی عمیق آسیبهای درونشان گیر افتاده اند، مهارت روبرویی، کنترل، درمان و شفای رنج هایشان را آموزش میدهم.

براي كاشتن جوانه تغيير

با ما تماس بگیرید