EFT تکنیکی برای غلبه بر
دردهای نفس گیر و بی امان

اگر شماهم یکی از میلیونها آدمی هستید که سالهاست با بیماری و دردهای مزمن دست و پنجه نرم می کنید، احتمالا تابحال روش های مکمل بسیاری را برای اندکی تسکین و آرام گرفتن امتحان کرده اید و البته میتوان حدس زد که کمتر به نتایج بلند مدت دست یافته باشید!

سر دردهای میگرنی

سردرد های میگرنی یکی از شدید ترین و دردناک ترین انواع سردردها محسوب میشود که میتواند برای فرد مبتلا تا چند روز به شکلی فرساینده و فلج کننده ادامه پیدا کند . آمار نشان میدهد که متوسط نتیجه گیری میگرن با تپینگ بین ۱۰ دقیقه تا نیم ساعت است و چه بسیار بیمارانی که پس از سالها زندگی با میگرن در عرض چند جلسه به طور کامل توانسته اند آن را درمان و مهار کنند.
سردرد میگرن
آسم و آلرژی

آسم و آلرژی

یکی از شگفت انگیزترین نتایج در زمینه ی آسم در کارگاهای خود ما اتفاق افتاده است که پس از ۲۰ سال دست و پنجه نرم کردن با آسم و آلرژی در شرایطی که تنها ۴۰% از ریه کار می کرد، توانستند نتایج فوق العاده یی را فقط با چند دوره کوتاه تپ کردن بدست بیاورند.

رماتیسم

دردهای مداوم و فرساینده، التهاب مفاصل، ورم، خشکی شدید و… تنها بخشی از رنجی است که بیمار مبتلا به رماتیسم روزانه و حتی لحظه به لحظه با آن روبرو است. آمار و تجربه ی موفقیت آمیز بیماران قبلی ما نشان میدهد که چگونه در طول تنها چند جلسه کار و تراپی عمیق و انجام تمرینهای روزانه، علائم بیماری کاهش یافته و در زمان بسیار کوتاهی میتواند، کیفیت زندگی بیمار تغییر دهد.

Romatism
Roude

IBS (روده‌ی تحریک پذیر)

جدیدترین تحقیقات و مطالعات نشان میدهد که اولین و مهمترین دلیلی که تپینگ بر روی بیماریهای روانتنی از جمله IBS بسیار سریع عمل می کند، درمان زخم ها و آسیبهای پنهان درون ای است که محرک شعله ور شدن مداوم این بیماری می شوند!
تعداد کیس ها و موارد موفقیت آمیز تپینگ در زمینه ی IBS به حدی زیاد است که اینروزها از تپینگ به عنوان یکی از درمان های اصلی این اختلال یاد می‌شود.

MS و بیماری های خود ایمن

یکی از بهترین و موفق ترین روش هایی که توانسته به بیماران بسیاری درسراسر دنیا کمک بکند تا سیستم ایمنی مختل شدشان را کنترل کنند، ای اف تی (تپینگ) است، در این روش با پایین آوردن سطح کورتیزول در بدن ومدیریت استرسهای روزانه به سریعترین و تاثیر گذارترین شکل ممکن تعداد پیغامهای خطا در مغز را به حداقل می رسانیم و بدین ترتیب، سیستم ایمنی را از حمله و محافظت بی دلیل و اشتباه در بدن باز میداریم!
MS
Ravani

فایبرومالوژی و بیماری های روانتنی

از انواع بسیار شایع بیماری های روانتنی میتوان به اضطراب و حمله های پینک، اختلالات دو قطبی، فایبرومایولوژی، اگزما، پزاریازیس، روده تحریک پذیر(IBS)، افسردگی … اشاره کرد.
اگر چه که درمان قطعی ای برای این نوع بیماریها تابحال کشف نشده است اما طبق پژوهش های رسمی APA و کلینیک های بالینی امریکا، امروزه تپینگ یکی از موفقترین روشهای درمانی مکمل در درمان و کنترل این دسته از بیماریها شناخته شده است.
که بیمار از همان دقایق اولیه ی کار با تپینگ، تا میزان قابل توجهی کاهش درد را تجربه می کند و در موارد بسیاری توانسته بیماری را کاملا خاموش نماید.